Sagarto - Odszkodowania prościej niż myślisz!

Odzyskiwanie Odszkodowań to nasza Specjalność!

O nas

SAGARTO – jesteśmy profesjonalną kancelarią odszkodowawczą, oferującą kompleksowe wsparcie osobom poszkodowanym, borykającym się ze skutkami wypadków komunikacyjnych lub nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Reprezentujemy naszych klientów przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, prowadząc zarówno nowe sprawy, jak i te, które – ze względu na zaniżone odszkodowanie – wymagają ponownej analizy prawnej. Towarzyszymy poszkodowanemu na każdym etapie postępowania odszkodowawczego, przejmując odpowiedzialność za wszelkie działania formalne.

Zespół

Fundamentem Kancelarii Sagarto jest doświadczony zespół radców prawnych i wykwalifikowanych rzeczoznawców majątkowych, znających procedury działania Towarzystw Ubezpieczeniowych. W naszej pracy łączymy profesjonalizm i szybkość skutecznych działań prawnych. Specjalizujemy się w wykupie i reprezentacji szkód komunikacyjnych, nagminnie zaniżanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Nasz profesjonalny zespół gwarantuje klientom uzyskanie maksymalnej kwoty odszkodowania.

Profesjonalizm

W każdym przypadku staramy się ułatwiać proces odzyskiwania odszkodowań, stawiając na pierwszym miejscu dobro i komfort psychiczny osoby poszkodowanej. Nie unikamy trudnych spraw, wymagających dogłębnej analizy. Samodzielnie gromadzimy i analizujemy niezbędną dokumentację. Przejmujemy też odpowiedzialność za wszelkie formalności, które mogą sprawiać klientowi trudność. W większości przypadków nasze działania pozwalają poszkodowanym na uzyskanie maksymalnych kwot odszkodowań bez konieczności wychodzenia z domu. Co warte podkreślenia – zgromadzoną przez klienta dokumentację zawsze analizujemy bezpłatnie.

Nasz Misja

Misją Kancelarii Sagarto jest uzyskanie maksymalnego odszkodowania przy pełnym odciążeniu klienta od czasochłonnych procedur i formalności. Celem naszych działań prawnych jest uzyskanie środków, pozwalających osobom poszkodowanym na możliwie szybki powrót do normalnego życia. Skutecznie walczymy z procederem zaniżania odszkodowań przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, dążąc do uzyskania godnych rekompensat finansowych. Każdy przypadek jest przez nas rozpatrywany indywidualnie, przy pełnym zaangażowaniu naszego zespołu.

Sprawdź naszą ofertę, skontaktuj się ze specjalistami Sagarto i zobacz, w czym już dzisiaj możemy Ci pomóc!